Napríklad jej vadí speváčkino tvrdenie, že synovia Adam (3) a Matyáš (6) nikdy nechodili ani do škôlky. “Lucie tak maminkovala, že obaja chlapci chodili už od skorého veku cca dvoch rokov do legálnej a vládou povolenej miniškolky pre päť detí. A bola to súkromná škôlka. Deti tam mohli aj spať cez poludnie, väčšina rodičov totiž naozaj celý deň pracovala,” oznámila Plekancová.

A vraj klame Vondráčková aj v ďalších veciach. Napríklad, že sa nikdy s Pelakancem nebavili o možnosti nástupov chlapcov do českej školy. “Bavili sa o tom mnohokrát,” hovorí matka známeho hokejistu.

Nakoniec ešte vyvrátila, že by Plekanec Vondráčkovej dával málo peňazí. “Tomáš je v tomhle směru strašně hodný. Nestrádala ani Lucka, ani kluci. Kdyby byl škrt, tak by Lucie nemohla létat na dovolenou na Kubu. Loňský rok i dvakrát za měsíc. Nebo loni na Vánoce, když si bez dětí po Štědrém dnu odletěla na čtrnáct dní do Los Angeles. Přiletěla jsem kvůli tomu do Kanady, abych pomohla s hlídáním,” dodáva.

Pokiaľ sa Vám tento článok páči, môžete ho komentovať, diskutovať a budeme radi, ak ho budete zdieľať pre svojich známych. Robíme to s ochotou hlavne pre vás, našich fanúšikov. Nezabudnite nás podporiť kliknutím na LIKE 🙂